Menü Bezárás

Működő mikrovállalkozások eszközbeszerzésének támogatása

Kedvezményezett neve: BARBO Vagyonhasznosító Kft.
Kedvezményezett címe: 8512 Nyárád Rákóczi Ferenc utca 21
Ügyfél-azonosító: 1039388050
Projekt azonosítója: 3074469933

 

Szakmai beszámoló

Alulírott Liszbauer Gábor (név), BARBO Kft (támogatást igénylő neve) (székhely:8512 Nyárád Rákóczi u. 21, adószám:11522346-2-19), képviseletében eljárva büntetőjogi felelősségem tudatában nyilatkozom, hogy a Pannónia Kincse LEADER Egyesület VP6-19.2.1.-70-6-20 kódszámú, Működő mikrovállalkozások eszközbeszerzésének támogatása című felhívására benyújtott támogatási kérelem kapcsán

A projekt során az alábbi eszközök kerülnek beszerzésre:

  • 20 db sörpad garnitúra
  • 160 db rendezvényszék
  • 30 db rendezvény asztal


Projekt eredménye és hatásai

Napjainkban egyre nagyobb igény mutatkozik cégek, egyesületek, civil szervezetek, de egyéni megkeresések alapján is színvonalas rendezvények megtartására. A meatingek, továbbképzések, csapatépítő tréningek, céges évnyitó-évzáró rendezvények szükséges és fontos részei lettek az üzleti életnek. Ehhez keresnek a vállalatok könnyen megközelíthető, de nem túl távoli helyszínt, ahol kényelmes, nyugodt, de mégis szabadabb érzést adó helyszínen, megfelelő körülmények között tudják megtartani konferenciákat, továbbképzéseiket.

Magánszemélyek esküvőjüket, egyéb családi eseményeket is szervezünk, bonyolítunk le.

A beszerzésre került eszközökkel még színvonalasabb szolgáltatást tudunk nyújtani.

Gyarmat, 2021. 08. 11.